Náhradní díly a příslušenství k přívěsným vozíkům

Na přívěsy je možné objednat náhradní díly, doplňky a příslušenství

Vše co můžete potřebovat na naše přívěsy máme obvykle k dispozici skladem, nebo jsme schopni rychle dodat.

Příslušenství lze objednat bez nutnosti nákupu přívěsného vozíku. V naší nabídce naleznete opěrná kolečka, podpěrné nohy, kompletní kola, pneumatiky, disky, držáky, panty, uzávěry bočnic, elektroinstalace, světla, plachty a příslušenství, nápravy, komponenty brzdového systému, nájezdy, navijáky, závěsné klouby, zabezpečení přívěsů, zakládací klíny, upevňovací popruhy, kotvící oka, nápravy, konstrukční díly, a další.

V případě potřeby dodáme díly a příslušenství na přívěsy i jiných výrobců. Pokud to k nám máte daleko, požadovaný náhradní díl vám zašleme na dobírku. Díly můžete objednat telefonicky nebo e-mailem.

Pro objednání či bližší informace nás neváhejte kontaktovat nebo volejte přímo 773 101 801.Přívěsy Hradec Králové - zabýváme se prodejem přívěsných vozíků a přepravníků v Hradci Králové a Pardubicích. Naše přívěsné vozíky Vám přivezeme kamkoliv na úzení ČR. Naše přívěsné vozíky se vyznačují zejména kvalitním zpracováním a nízkou cenou. Prohlédněte si katalog přívěsů a vyberte si přívěs či přepravník z nabídky více jak 70ti modelů.