Reklamní potisk plachty

Chcete získat reklamní plochu pro Vaši společnost, která s Vámi bude zdarma na cestách? Potiskneme Vaši plachtu k přívěsnému vozíku! Reklamní potisk plachty provádíme dvěma způsoby.


Reklamní potisk

Inkousty jsou odolné vůči mnoha faktorům, včetně ultrafialového záření a obecně nevyžadují laminování. Technologií potisku lze na plachtu přenést složitou grafiku a fotografie.

UV tiskové barvy jsou specifickým typem kapalných polymerů. LED lampy instalované přímo u tiskových hlav vyzařují ultrafialové světlo, zkráceně UV, odtud název technologie UV tisku. UV záření iniciuje proces polymerace natištěného inkoustu, a tím tekutý polymer vytvrzuje a zanechává tisk na povrchu materiálu ve formě tenké vrstvy barevného a odolného plastu.Pro více informací o reklamním potisku plachty, volejte 773 101 801


Výběr realizace reklamního potisku plachtyPřívěsy Hradec Králové - zabýváme se prodejem přívěsných vozíků a přepravníků v Hradci Králové a Pardubicích. Naše přívěsné vozíky Vám přivezeme kamkoliv na úzení ČR. Naše přívěsné vozíky se vyznačují zejména kvalitním zpracováním a nízkou cenou. Prohlédněte si katalog přívěsů a vyberte si přívěs či přepravník z nabídky více jak 70ti modelů.